سفارش منو استاندارد
امکانات عالی، هزینه کم

پلن استاندارد

ممکنه شما به خیلی از امکانات لایت منو نیازی نداشته باشید. مثلا ثبت سفارش یا هوش مصنوعی پیشنهادگر غذا هیچ کاربردی برای شما نداشته باشه. توی این حالت نیازی نیست که هزینه همه اون امکانات رو پرداخت کنید. توی پلن اول ما می تونید بدون این که متقبل هزینه سنگینی بشید از امکانات اصلی منوی دیجیتال بهره مند شید.

مشاهده دمو ها دریافت منو استاندارد
image
امکانات منوی دیجیتال

پلن استاندارد

نمایش بهتر غذاها

می تونید توی منوی دیجیتالتون دسته بندی و غذاها رو تعریف کنید و عکس و قیمت و توضیحات مربوط به هر غذا رو وارد کنید تا مشتری بتونه به راحتی از بین غذاهای مختلف انتخابشو انجام بده.

امکان ویرایش و غیرفعالسازی

همیشه ممکنه قیمت یک غذا تغییر کنه و یا برای امروز یه غذا رو موجود نداشته باشین، توی این حالت ها می تونید به سادگی و در عرض چند ثانیه غذای مورد نظرتون رو ویرایش و یا موقتا غیرفعال کنید.

ارسال پیامک

«مرسی که اینجا بودی!» با ارسال پیامک تشکر می تونید کلی حس خوب به مشتری ها انتقال بدید. همینطور می تونید از پنل پیامکیتون برای ارسال پیام های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی تخفیف ها استفاده کنید.

QR Code

وقتی مشتری خارج رستورانه با ارسال لینک منو غذاهاتون رو بهش نمایش بدین. زمانی که مشتری توی رستوران حضور داره بدون کمک شما و با اسکن QR Code می تونه منو رو مشاهده کنه.

آمار

از توی پنل مدیریت منو، آمار بازدید منو رو ببینید. این آمار به شما کمک می کنه که بفهمید چقدر از منوی دیجیتالتون استفاده میشه و واقعا چقدر از این ویژگی دوست داشتنی استقبال شده.

قالب های متنوع

از بین قالب های مختلف می تونید قالبی که دوست دارید و برای کسب و کارتون مناسب تره رو انتخاب کنید. در ضمن بدون محدودیت می تونید هر زمان که دلتون خواست قالب رو تغییر بدین.

ظاهر منو

طراحی های متنوع

طراحی و رنگ منوی رستوران، کافه و کبابی باید متفاوت باشه!
از منوی مدیریت پنل می تونید منوی دلخواه و مناسب کسب و کار خودتون رو انتخاب کنید.
بیشتر از یه منو

شما یه سایت کامل تحویل می گیرید!

توی این پلن علاوه بر صفحه منو، یک صفحه هم برای معرفی رستورانتون آماده کردیم که می تونید اسم، شعار، عکس، توضیحات، آدرس، لوکیشن، شماره های تماس و ساعت کاریتون رو توش قرار بدید.

در واقع از محصولی که خریداری کردین می تونید به عنوان سایت اصلی رستورانتون هم استفاده کنید.

همیشه کنارتیم!

پشتیبانی رایگان و کامل محصول

اگه موقع استفاده از محصول سوالی داشتین و یا به مشکلی برخوردید ما کنارتونیم تا در کوتاه ترین زمان دغدغه هاتون رو برطرف کنیم.

این همراهی هیچ هزینه ای نداره و کاملا وظیفه خودمون میدونیم که کنارتون باشیم تا به بهترین شکل از چیزی که براش هزینه کردین استفاده کنید.

ارتباط با ما
image

امکانات پلن استاندارد لایت منو

راه اندازی فوری
انتخاب قالب دلخواه
صفحه معرفی رستوران
تعریف دسته بندی
تعریف غذا
دریافت QR Code
ارسال پیامک به مشتری
آمار بازدید