سفارش منو پیشرفته
امکانات بیشتر، تعامل بهتر

پلن پیشرفته

توی پلن دوم ما این امکان وجود داره که مشتری بعد از انتخاب غذاها سفارشش رو هم ثبت کنه. البته توی این پلن پرداختی انجام نمیشه و صرفا لیست سفارش به اطلاع شما می رسه. همچنین توی این پلن سیستم نظرسنجی هم وجود داره و با استفاده از اون می تونید بازخورد بهتری از مشتریانتون دریافت کنید.

مشاهده دمو ها دریافت منو پیشرفته
image
امکانات منوی دیجیتال

پلن پیشرفته

تمام امکانات پلن استاندارد

همه امکانات پلن قبلی رو توی این پلن هم دارید؛ امکاناتی مثل نمایش دیجیتالی منو، ویرایش و غیرفعالسازی غذاها، ارسال پیامک های مختلف، لینک و QR Code، آمار بازدید و تنوع قالب ها.

ثبت سفارش آنلاین

مشتری های شما می تونن بعد از انتخاب غذا، سفارششون رو (بدون پرداخت) ثبت کنن. توی این حالت بدون این که مهماندار شما به میز مهمان مراجعه کنه سفارش مشتری به اطلاع شما میرسه.

نظرسنجی

امکان نظرسنجی امتیازی و متنی برای هر کدوم از غذاهاتون وجود داره. همینطور می تونید نظراتی که مفیدن رو توی توضیحات غذا نمایش بدین تا برای انتخاب بهتر به مشتریانتون کمک میکنه.

پیامک نظرسنجی

علاوه بر نظرسنجی غذاها، با ارسال لینک نظرسنجی از مشتریانتون دعوت کنید که نظرشون رو در مورد کیفیت کارتون بیان کنن. این یعنی هم حس بهتر برای مشتری و هم آگاهی بیشتر برای خودتون!

QR Code مجزا

برای کدوم از میزهاتون QR Code مجزا دریافت می کنید. اینطوری لایت منو به صورت خودکار متوجه شماره میز میشه و بعد ثبت سفارش بهتون میگه کدوم میز چی سفارش داده!

آمار سفارشات

توی پلن پیشرفته علاوه بر آمار بازدید، آمار نظرات کاربران، سفارش ها و غذاهای محبوب رو هم خواهید داشت. نمودار های این پلن بهتون کمک می کنن که دید کامل تری از وضعیت کسب و کارتون داشته باشین.

ظاهر منو

طراحی های متنوع

طراحی و رنگ منوی رستوران، کافه و کبابی باید متفاوت باشه!
از منوی مدیریت پنل می تونید منوی دلخواه و مناسب کسب و کار خودتون رو انتخاب کنید.
image
بیشتر از یه منو

شما یه سایت کامل تحویل می گیرید!

توی پلن های لایت منو علاوه بر صفحه منو، یک صفحه هم برای معرفی رستورانتون آماده کردیم که می تونید اسم، شعار، عکس، توضیحات، آدرس، لوکیشن، شماره های تماس و ساعت کاریتون رو توش قرار بدید.

در واقع از محصولی که خریداری کردین می تونید به عنوان سایت اصلی رستورانتون هم استفاده کنید.

همیشه کنارتیم!

پشتیبانی رایگان و کامل محصول

اگه موقع استفاده از محصول سوالی داشتین و یا به مشکلی برخوردید ما کنارتونیم تا در کوتاه ترین زمان دغدغه هاتون رو برطرف کنیم.

این همراهی هیچ هزینه ای نداره و کاملا وظیفه خودمون میدونیم که کنارتون باشیم تا به بهترین شکل از چیزی که براش هزینه کردین استفاده کنید.

ارتباط با ما
image

امکانات پلن پیشرفته لایت منو

راه اندازی فوری
انتخاب قالب دلخواه
صفحه معرفی رستوران
تعریف دسته بندی
تعریف غذا
دریافت QR Code
ارسال پیامک به مشتری
آمار بازدید
ثبت سفارش
گزارش سفارشات
نظرسنجی مشتری
ارسال پیامک نظرسنجی
مدیریت نظرات
مدیریت سفارشات