سفارش منو حرفه ای
پرداخت مستقیم، دامنه اختصاصی

توی پلن حرفه ای مشتری می تونه مبلغ سفارشش رو به صورت آنلاین پرداخت کنه. یعنی هم مشتری حاضر در رستوران می تونه سر میزش صورت حسابش رو پرداخت کنه و هم مشتری خارج رستوران می تونه مستقیما از سایت خودتون غذا رو سفارش بده. همراه این پلن دامنه رایگان هم دریافت می کنید و میتونید دقیقا روی آدرس دلخواهتون منو رو داشته باشین.

مشاهده دمو ها دریافت منو حرفه ای
image
امکانات منوی دیجیتال

پلن حرفه ای

تمام امکانات پلن های قبلی

همه امکانات پلن های قبلی رو توی این پلن هم دارید؛ امکاناتی مثل نمایش دیجیتالی منو، ویرایش و غیرفعالسازی غذاها، ارسال پیامک های مختلف، لینک و QR Code، آمارهای مختلف و تنوع قالب ها.

پرداخت آنلاین | دلیوری

توی این پلن مشتری بدون این که به صندوق مراجعه کنه و یا حتی در رستوران حضور داشته باشه می تونه صورت حسابش رو پرداخت کنه. تایید پرداخت و سفارش مشتری بلافاصله به شما اطلاع داده میشه.

دریافت مستقیم

هزینه پرداختی توسط مشتری مستقیما به حساب شما واریز میشه و لایت منو فقط ناظر به اینه که پرداخت ها به درستی و در امنیت کامل انجام بشن. هیچ درصدی از پرداخت ها به حساب های ما واریز نمیشه.

رزرو میز

می تونید میزهای قابل رزرو رو توی پنل تعریف کنید تا مشتری بدون اینکه با شما تماس بگیره از توی سایتتون هزینه رو واریز و میز رو رزرو کنه. رزرو میز بلافاصله به شما اطلاع داده میشه.

گالری تصاویر

علاوه بر اطلاعات قبلی ای که توی صفحه معرفی قرار می گرفت، می تونید تصاویر دلخواهتون (غذاها، فضای پذیرایی، مهمانان ویژه و...) رو توی این صفحه قرار بدین.

آمار پرداختی ها

توی این پلن شما آمار همه چیز رو دارین! بازدید ها، سفارشات، نظرات مشتری ها و البته آمار پرداختی ها که به شما اجازه میده کنترل کاملی رو روی بخش آنلاین کسب و کارتون داشته باشید.

ظاهر منو

طراحی های متنوع

طراحی و رنگ منوی رستوران، کافه و کبابی باید متفاوت باشه!
از منوی مدیریت پنل می تونید منوی دلخواه و مناسب کسب و کار خودتون رو انتخاب کنید.
image
بیشتر از یه منو

شما یه سایت کامل تحویل می گیرید!

توی پلن های لایت منو علاوه بر صفحه منو، یک صفحه هم برای معرفی رستورانتون آماده کردیم که می تونید اسم، شعار، عکس، توضیحات، آدرس، لوکیشن، شماره های تماس و ساعت کاریتون رو توش قرار بدید.

در واقع از محصولی که خریداری کردین می تونید به عنوان سایت اصلی رستورانتون هم استفاده کنید.

همیشه کنارتیم!

پشتیبانی رایگان و کامل محصول

اگه موقع استفاده از محصول سوالی داشتین و یا به مشکلی برخوردید ما کنارتونیم تا در کوتاه ترین زمان دغدغه هاتون رو برطرف کنیم.

این همراهی هیچ هزینه ای نداره و کاملا وظیفه خودمون میدونیم که کنارتون باشیم تا به بهترین شکل از چیزی که براش هزینه کردین استفاده کنید.

ارتباط با ما
image

امکانات پلن حرفه ای لایت منو

راه اندازی فوری
انتخاب قالب دلخواه
صفحه معرفی رستوران
تعریف دسته بندی
تعریف غذا
دریافت QR Code
ارسال پیامک به مشتری
آمار بازدید
ثبت سفارش
گزارش سفارشات
نظرسنجی مشتری
ارسال پیامک نظرسنجی
مدیریت نظرات
مدیریت سفارشات
دامنه اختصاصی
دامنه .ir رایگان
پرداخت آنلاین سفارش
گزارش پرداختی ها
گزارش محبوبیت غذاها
تحلیل زمان فروش
اطلاعات اختصاصی هر غذا
رزرو میز