سفارش منو VIP
پرداخت مستقیم، دامنه اختصاصی

توی پلن VIP شما باشگاه مشتریان خودتون رو دارید و می تونید تخفیف ها، جشنواره ها، مسابقات و کلی امکانات دیگه رو توی این محیط پیاده سازی کنید. به نوعی شما جامعه (Comunity) مشتریان خاص کسب و کار خودتون رو کنار هم جمع می کنید.

علاوه بر باشگاه مشتریان، توی این پلن هوش مصنوعی رفتار مشتری های شما رو زیر نظر می گیره. غذاهایی که معمولا میخورن، این که هر چند وقت به شما سر میزنن، چقدر توی باشگاه مشتریانتون فعالن، این که احتمالا چقدر شما و غذاهاتون رو دوست دارن و ...
با کمک این هوش مصنوعی می تونید ارتباط خیلی آگاهانه تر و بهتری با مشتریانتون برقرار کنید و فروشتون رو افزایش بدین.

مشاهده دمو ها دریافت منو VIP
image
امکانات منوی دیجیتال

پلن VIP

تمام امکانات پلن های قبلی

همه امکانات پلن های قبلی رو توی این پلن هم دارید؛ امکاناتی مثل نمایش دیجیتالی منو، ویرایش غذاها، ارسال پیامک، سیستم پرداخت، سیستم رزرو، لینک و QR Code، آمارهای مختلف و تنوع قالب ها.

هوش مصنوعی

برای ارائه خدمات بهتر و شخصی سازی شده شما نمی تونید توی ذهن خودتون اطلاعات و سلیقه همه مشتری ها رو نگه دارید. اما هوش مصنوعی میتونه! از این امکان برای افزایش کیفیت و فروشتون استفاده کنید.

باشگاه مشتریان

داشتن جامعه (Comunity) تضمین قدرت برند شماست. وقتی مشتریانتون خودشون رو عضو یک باشگاه خاص بدونن علاوه بر این که حس بهتری نسبت به شما پیدا می کنند وفاداری بیشتری هم به شما خواهند داشت.

زبان انگلیسی

تمام صفحات این پلن به صورت دوزبانه طراحی شده. با استفاده از این امکان مشتریان خارجی با کمترین زحمت می تونن غذای دلخواهشون رو انتخاب کنن و سفارششون رو به شما اطلاع بدن.

تست ذائقه

توی این پلن مشتری می تونه با انجام یک تست آنلاین چند دقیقه ای کلی اطلاعات در مورد ذائقه غذایی خودش دریافت کنه. همچنین غذاهای شما که به ذائقه اش نزدیکه رو هم ببینه و انتخاب بهتری داشته باشه.

تحلیل رفتار مشتری

هوش مصنوعی لایت منو با بررسی مداوم رفتار مشتری غذاهای محبوبش رو بهش پیشنهاد میده. همچنین کلی اطلاعات ارزشمند از تحلیل رفتار مشتری ها در اختیارتون می ذاره تا برای مدیریت بهتر کسب و کارتون تصمیمات بهتری بگیرید.

ظاهر منو

طراحی اختصاصی

توی پلن VIP علاوه بر طراحی های پیش فرض،
اگه بخواین یک منو اختصاصی برای شما طراحی می شه!
image
بیشتر از یه منو

شما یه سایت کامل تحویل می گیرید!

توی پلن های لایت منو علاوه بر صفحه منو، یک صفحه هم برای معرفی رستورانتون آماده کردیم که می تونید اسم، شعار، عکس، توضیحات، آدرس، لوکیشن، شماره های تماس و ساعت کاریتون رو توش قرار بدید.

در واقع از محصولی که خریداری کردین می تونید به عنوان سایت اصلی رستورانتون هم استفاده کنید.

همیشه کنارتیم!

پشتیبانی رایگان و کامل محصول

اگه موقع استفاده از محصول سوالی داشتین و یا به مشکلی برخوردید ما کنارتونیم تا در کوتاه ترین زمان دغدغه هاتون رو برطرف کنیم.

این همراهی هیچ هزینه ای نداره و کاملا وظیفه خودمون میدونیم که کنارتون باشیم تا به بهترین شکل از چیزی که براش هزینه کردین استفاده کنید.

ارتباط با ما
image

امکانات پلن VIP لایت منو

راه اندازی فوری
انتخاب قالب دلخواه
صفحه معرفی رستوران
تعریف دسته بندی
تعریف غذا
دریافت QR Code
ارسال پیامک به مشتری
آمار بازدید
ثبت سفارش
گزارش سفارشات
نظرسنجی مشتری
ارسال پیامک نظرسنجی
مدیریت نظرات
مدیریت سفارشات
دامنه اختصاصی
دامنه .ir رایگان
پرداخت آنلاین سفارش
گزارش پرداختی ها
گزارش محبوبیت غذاها
تحلیل زمان فروش
اطلاعات اختصاصی هر غذا
رزرو میز
منوی زبان انگلیسی
هوش مصنوعی پیشنهاد
تحلیل رفتار مشتری
باشگاه مشتریان
تست تشخیص ذائقه
طراحی اختصاصی منو