معرفی  و آموزش قالب گلدن

image

قالب گلدن لایت منو یکی از چندین قالب منو دیجیتال لایت منو است. تو این مقاله معرفی کاملی از منو دیجیتال گلدن همراه با نمونه عکس ها و سایز و فرمت ها خواهیم داشت.

تهیه منو دیجیتال راه ورود رستوران شما به دنیای آینده است. بعد از تهیه منو دیجیتال، منو همراه با یک کد QR به شما تحویل داده میشود. این کد QR در هرجای دنیا با هر موبایل دیجیتالی، منو دیجیتال رستوران یا کافه شما را نمایش میدهد.

قالب گلدن لایت منو، قالبی ساده و شیک برای رستوران شما میباشد. سبک کلی این قالب تیره همراه با رنگ طلایی که زیبایی این قالب رو چندین برابر کرده.

این قالب یکی از پرطرفدارترین قالب های منو دیجیتال ما در لایت منو است.سبک مینیمال و جایگذاری زیبای تصویر دسته بندی ها از نقاط قوت این منو دیجیتال میباشد.

ویژگی های قالب گلدن لایت منو

 • رنگ بندی تیره
 • داشتن تصویر برای دسته بندی ها
 • قابلیت داشتن همزمان 3 قیمت متفاوت برای یک نوع غذا
 • همراه با یک برگه معرفی رستوران با تم گلدن
 • سبک مینیمال
 • توضیح کوتاه برای غذا

همچنین قالب گلدن همراه با یک صفحه ی معرفی با تم هماهنگ میباشد.در این صفحه اطلاعاتی مثل:

 • نام رستوران
 • متن توضیح درباره ی رستوران
 • شبکه های اجتماعی
 • ساعت کاری
 • آدرس رستوران

موارداستفاده قالب گلدن لایت منو

قالب دیجیتال منو گلدن با توجه به رنگ بندی و چیدمانی که دارد  با توجه به پیشنهاد ما مورد استفاده ی رستوران ها (سنتی و هتل ها و ....) قرار میگیرد.

البته با توجه به تنوع تعداد قالب ها و تم هر کافه یا رستورانی انتخاب قالب لایت منو، کاملا سلیقه ای هست و شما بعد از خرید هر پلن امکان تغییر قالب همان پلن را در هر زمانی دارید.

انتخاب قالب منو کاملا سلیقه ای است و برای تغییر قالب های آن پلن محدودیتی وجود ندارد.

سایز ها و فرمت ها

سایز و فرمت عکس ها و قیمتگذاری درست و بهینه، کمک زیادی برای زیبایی بیشتر منو شما میکند. با راهنمای زیر شما میتوانید اندازه ی درست عکس ها و متن ها و فرمت درست عکس را انتخاب کنید.

 1. اندازه عکس ها

برای نمایش درست عکس غذای شما ، پیشنهاد ما به شما استفاده از اندازه ی 1*1 برای عکس ها میباشد.

میتوانید اندازه ی عکس ها را به هر اندازه ای که خواستید در نظر بگیرید. فقط در نظر داشته باشید که طول و عرض عکس باید اندازه ی برابری داشته باشند.به طور مثال: اندازه 1080*1080 و یا 2000*2000 یا 500*500

اندازه عکس ها در مثال های بالا قالب گلدن لایت منو اختیاری میباشد اما برابر بودن اندازه ی طول و عرض عکس ها در نمایش بهتر محتوا عکس غذاها، به شما کمک زیادی میکند.

به مثال زیر توجه کنید.

2.فرمت عکس ها

برای نمایش بهتر عکس ها میتوانید از فرمت های PNG و JPG استفاده کنید. استفاده از این 2 فرمت عکس ها در نمایش مدل غذاها تفاوت دارد.با 2 مثال تفاوت نمایش عکس های PNG  و JPG را برای شما توضیح میدهم.

همانطور که در عکس میبینید، نمایش عکس ها با این 2 فرمت با هم متفاوت است. اما لازم به ذکر است، در اندازه ی عکس های این 2 فرمت تفاوتی وجود ندارد و هر  دو به صورت یک در یک، طبق مبحث قبلی که توضیح داده شد، انتخاب میشوند.

3.قیمت ها

برای نمایش بهتر قیمت ها و استفاده بهینه از فضای انتخاب شده برای قیمت ها، پیشنهاد میشود تا از قیمت ها بدون صفر هزار استفاده شود.